Samsung LE32B350F1W
 Samsung LE32B350F1W
Print
Back
Component video (YPbPr/YCbCr) in : 1
Package dimensions (W x D x H) : 887 x 600 x 194 mm
Aspect ratio : 16:9
PC in (D-Sub) : Y
Dimensions W x D x H : 799 x 529.8 x 75.6 mm
Full HD : N
Display resolution : 1366 x 768 pixels
On/Off timer : Y
SCART ports quantity : 1
Depth (with stand) : 573.4 mm
RMS rated power : 10 W
Weight with stand : 9600 g
Compatible with VESA-wall mounting system : 200 x 200 mm
Height : 75.6 mm
Game mode : Y
Picture in Picture : N
Power consumption (standby) : 0.3 W
Display : LCD
Digital audio optical out : Y
Depth : 529.8 mm
HDMI ports quantity : 2
On Screen Display (OSD) : Y
Display diagonal : 32 "
Electronic Programme Guide (EPG) : Y
Audio system : SRS TruSurround HD & Dolby Digital Plus
DVI port : Y
S-Video in : N
Speakers : 2
Height (with stand) : 218 mm
Teletext function : Y
Weight : 8900 g
Power consumption : 130 W
Colour of product : Black
Teletext : 1000 pages
HD-Ready : Y
Viewing angle, vertical : 170 °
Width (with stand) : 799 mm
Dimensions (W x D x H) with stand : 799 x 573.4 x 218 mm
Viewing angle, horizontal : 170 °
Additional accessories : TM940
Audio (L,R) out : 1
Width : 799 mm